Kuivakaivo 500 5 tn
Kuivakaivoja käytetään pysäköintihalleissa ja muissa kylmissä tiloissa. Kuivakaivossa vesieristyslaippa sekä valurautainen kehys ja ritiläkansi.
Kuivakaivoja käytetään pysäköintihalleissa ja muissa kylmissä tiloissa. Kuivakaivossa vesieristyslaippa sekä valurautainen kehys ja ritiläkansi.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70002518 |
|---|
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459122742 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925908000 |
Tekniset tiedot
| Materiaali | PE |
|---|---|
| Runkoputken DN | 500 mm |
| Liittymien koko | 110 mm |
| Poistoyhteen liitäntä | muovinen hitsattu holkki |
| Kansi | Ritiläkansi |
| Kannen materiaali | Valurauta |
| Kantavuus | 5 tn |
| Korkeus vesijuoksusta | 0,15-0,6 m |
| Lisävarusteet | Hiekankeräysallas |