Kuivakaivo 500 40 tn
Kuivakaivoja käytetään pysäköintihalleissa ja muissa kylmissä tiloissa. Kuivakaivossa vesieristyslaippa sekä valurautainen kehys ja ritiläkansi.
Kuivakaivoja käytetään pysäköintihalleissa ja muissa kylmissä tiloissa. Kuivakaivossa vesieristyslaippa sekä valurautainen kehys ja ritiläkansi.
Perustiedot
| LVI-numero | 3370676 |
|---|---|
| Tuotenumero | 70002519 |
| Tuotenimi | Kuivakaivo |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459122735 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925908000 |
Tekniset tiedot
| Materiaali | PE |
|---|---|
| Runkoputken DN | 500 mm |
| Liittymien koko | 110 mm |
| Poistoyhteen liitäntä | muovinen hitsattu holkki |
| Kansi | Ritiläkansi |
| Kannen materiaali | Valurauta |
| Kantavuus | 40 tn |
| Korkeus vesijuoksusta | 0,15-0,6 m |
| Lisävarusteet | Hiekankeräysallas |