Rännikaivo 500 VLR-kansistolla 40tn
Rännikaivo syöksytorven alle. Poistoyhde ø110 - 160 mm. Valurautainen ritiläkansi.
Rännikaivo syöksytorven alle. Poistoyhde ø110 - 160 mm. Valurautainen ritiläkansi.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70002639 |
|---|
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459121554 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925908000 |
Tekniset tiedot
| Materiaali | PE |
|---|---|
| Sorapesän korkeus | 0,2 m |
| Runkoputken DN | 500 mm |
| Liittymien koko | 110-160 mm |
| Poistoyhteen liitäntä | muovinen hitsattu holkki tai putkenpääty |
| Kansi | Ritiläkansi |
| Kannen materiaali | Valurauta |
| Kantavuus | 40 tn |
| Korkeus vesijuoksusta | 0,6 m |