Rännikaivo 315 viistopohjalla
Rännikaivo syöksytorven alle. Poistoyhde ø110 mm. Valurautainen ritiläkansi. Saatavilla myös muovikansistolla (A15).
Rännikaivo syöksytorven alle. Poistoyhde ø110 mm. Valurautainen ritiläkansi. Saatavilla myös muovikansistolla (A15).
Perustiedot
| Tuotenumero | 70004949 |
|---|
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459149824 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925908000 |
Tekniset tiedot
| Materiaali | PE |
|---|---|
| Runkoputken DN | 315 mm |
| Liittymien koko | 110 mm |
| Poistoyhteen liitäntä | muovinen hitsattu holkki tai putkenpääty |
| Kansi | Ritiläkansi |
| Kannen materiaali | Valurauta |
| Kantavuus | 40 tn |
| Korkeus vesijuoksusta | 0,3-3,5 m |