Raineo huoltokaivo 315
Neliöhuoltokaivot Stormbox I hulevesikaseteille.
Neliöhuoltokaivot Stormbox I hulevesikaseteille.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70000499 |
|---|
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459141767 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925908000 |
| Alkuperämaa | Suomi |
Tekniset tiedot
| Materiaali | polypropeeni |
|---|---|
| Pituus | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 600 mm |