Näytteenottokaivo NOK BYFLOW 250/200
Näytteenottokaivo Sadevesien BYFLOW-erotinjärjestelmään.
Näytteenottokaivo Sadevesien BYFLOW-erotinjärjestelmään.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70002571 |
|---|
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459122216 |
|---|---|
| Tullinimike | 3925100000 |
| Alkuperämaa | Suomi |
Tekniset tiedot
| Sorapesän korkeus | 550 mm |
|---|---|
| Runkoputken DN | 1700 mm |
| Liittymien koko | 250 |
| Teleskoopin koko | 630 |
| Teleskoopin pituus | 0,5m |
| Teleskoopin materiaali | Muovi |
| Kansi | Umpikansi |
| Kannen materiaali | Valurauta |
| Kantavuus | 40 tn |
| Lisävarusteet | Sulkuventtiili |